Home
Mjeku Musliman - Shpirti i shendoshë në trup të shendoshë
You Are Here: Home » Mjeksia Bimore (Page 16)

PËR PASTRIMIN E MUSHKËRIVE !?

Vlohet një gotë qumësht, në një enë tjetër vlohet një gotë ujë, përzihen të dyja uji dhe qumështi dhe thithë avullin për dhjetë minuta. E përsëritë për dhjetë ditë dhe shiko rezultatin. Janë te lutur ta provojnë duhanpirësit dhe të shohin rezultatin. Thuhet që çon në neveritjen dhe lënien e duhanit... ...

Read more

Mjaltë dhe kanellë për rënie në peshë dhe detoksikim !??

Përbërësit: Një lugë e mesme me kanellë organike në një gotë me ujë të vluar. Përzieje për 15 min. Kur uji të ftohet hidhni edhe një lugë të madhe me mjaltë organike. Konsumoni gjysmë gote në mëngjes në stomak bosh dhe gjysmë gotë 45 min pas darke. Përdoreni këtë recete për 1 muaj rradhazi. Përktheu dhe përshtati: Dr.med. Abdurrezak, Preshevë. - SHPERNDAJE - ...

Read more

“Fara e zeze ilaç që shëron çdo sëmundje përveç vdekjes” !?

1.* SHËRIMI I PROBLEMEVE TË ZEMRES 2-* PËR SHËRIMIN E KOKË DHEMBJES 3.* PËR SHËRIMIN E MIGRENES 4.* DHIMBJA E SHPINES & DHIMBJE TE TJERA REUMATIKE 5.* CDO DHIMBJE MUSKULARE 6.* PËR SHËRIMIN E KOLLITJES & ASTMES 7.* PËR SHËRIMIN E DHEMBJES SË DHËMBËVE, MISHIT TË TYRE, TË FYTIT DHE BAJAMEVE 8.* PËR SHËRIMIN E DIAREAS 9.* GRIPI & BLLOKIMI I HUNDEV 10.* DËGJIMI 11.* PËR SHËRIMIN E HIPERTENSIONIT (gj ...

Read more

© Copyright MjekuMusliman 1435/2014, All Rights Reserved

error: Tё gjitha tё drejtat autoriale i takojnё faqes\' \\\\\'MjekuMusiman\\\\\'. Pёr mё shumё kontakto: dr.abdurrezak@hotmail.com
Scroll to top